"İZNAK" BALKANLARA GİDEN EN KISA YOL

İZNAK; Uluslararası taşımacılık sektöründeki 35 yıllık deneyimi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı, eğitimli ve profesyonel kadrosu ile Türkiye ve Balkan ülkeleri arasındaki komple ve parsiyel karayolu taşımacılığında "özenle, güvenle" hizmet vermektedir.

İZNAK; müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan ürettikleri ya da sattıkları malları istedikleri yerlere, istedikleri zamanda ulaştırmayı hedeflemiştir.Tedarik zincirindeki dağıtım, depolama, ulaştırma, stoklama, gümrükleme gibi tüm halkaları birbirinden ayırmadan bütünlük içinde yerine getirmeyi hedefleyen İznak; bu hizmet için takım ruhu ile çalışan profosyonel bir kadro oluşturmuştur. Böylece müşterinin zaman ve kaynak israfını ortadan kaldırmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Kusursuz hizmet, mutlu müşteri...

Vizyonumuzu oluşturan değerler zinciri;

  • Müşteri memnuniyeti
  • Güvenilirlik
  • Yenilikçilik
  • Dinamizm
  • Verimlilik
  • Takım ruhu ile çalışma

 

Hedefimiz

İZNAK'ın hedefi, 33 yıllık deneyim ve yakından takip edilen teknolojik gelişmelerin uygulanmasıyla ulaşılan liderlik konumunu sürdürmek ve müşteriyi stratejik bir ortak olarak gören bir anlayışla, kusursuz hizmete devam etmektir.

Vizyonumuz

İZNAK vizyonunu, Müşteri Memnuniyeti, Güvenilirlik,Yenilikçilik, Dinamizm, Verimlilik
Takım Ruhu İle Çalışmak olmak üzere 6 ana başlıkta belirlemiştir.

Bize Ulaşın

Sorunsuz ve hızlı bir hizmet sunmayı amaçlayan İZNAK, taşımacılık sektöründeki bilgi ve deneyimlerini müşterileriyle buluşturmayı bekliyor

Tüm Şubeler

Şubelerimiz

İznak

Bizimle Çalışmak İçin İletişime Geçin

Lojistikte kaliteyi her geçen gün daha ileri noktaya taşıyan İZNAK, üretimlerinizin ve ürünlerinizin hızlı, sağlam ve güvenilir bir şekilde taşınması için profesyonel ve deneyimli kadrosuyla sizleri bekliyor.

Ürünlerinizin taşınmasında İZNAK rahatlığı ve güvencesini deneyimlemek için iletişime geçin

Hizmet Seçiniz

Güvenli Bir Taşımacılık için İznak Lojistik

İletişim bölümünden hemen iletişime geç.